Ulubieniec służb w nowej odsłonie. Nadchodzi nowy Ford Ranger

przez Maciek Lubczyński

Obecna generacja Forda Rangera ma już na karku dobre kilka lat. Wół roboczy świetnie sprawdza się w służbach mundurowych i nie brakuje go w garażach przedsiębiorców wykorzystujących pickupa w pracy. Ford Ranger nowej generacji ma być jeszcze lepszy, a w pełnej krasie poznamy go już 24 listopada.

Ford Ranger jakiego znamy, niebawem odejdzie na zasłużoną emeryturę. Pickup, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród służb mundurowych i przedsiębiorców doczekał się nowej generacji, która jest już niemal gotowa do światowego debiutu. Ford zaprezentuje nowego Rangera już 24 listopada. Co wiemy o nadchodzącym modelu?

Nowy Ford Ranger to praca zbiorowa

Ponad 5000 wywiadów, setki zaangażowanych klientów z wielu rynków na całym świecie. Można chyba śmiało powiedzieć, że nowy Ranger to praca zbiorowa, bo Ford postanowił zapytać o zdanie tych, którzy o pickupie wiedzą najwięcej. Sugestie obecnych użytkowników oraz ich życzenia pomogły w zaprojektowaniu ulepszonego Rangera nowej generacji.

Max Tran, główny projektant Rangera

„Jako projektanci, włączyliśmy się w kontakty z klientami na znacznie wcześniejszym etapie prac,
spędziliśmy z nimi więcej czasu i uzyskaliśmy więcej spostrzeżeń niż kiedykolwiek wcześniej.”

Designerzy dodali do tego efektowny wygląd, zgodny z obecnym językiem stylistycznym marki et voilà – wszystko wskazuje na to, że nadchodzi kolejny dobry pickup od Forda.

Ford Ranger doczeka się następcy po 11 latach

Obecny na rynku Ford Ranger został zaprezentowany w październiku 2010 roku. Przyznacie chyba, że 11 lat rynkowego stażu robi wrażenie? Czwarta generacja auta, która zostanie niebawem zastąpiona nową, była produkowana w sześciu krajach i ma swojego technologicznego bliźniaka, czyli nieznaną w Polsce Mazdę BT-50.

Pickupa, który pracuje ciężej, wstaje wcześniej i dźwiga więcej niż poprzednik, poznamy podczas premiery online, na którą Ford zaprasza 24 listopada 2021, o godzinie 8:00. Nastawiacie budziki, czy pickupy nie obchodzą Was aż tak?

Skomentuj

To był ostatni wpis. Zapraszamy po nowości!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności