Tańsze bilety na Kongres Nowej Mobilności 2023. Chętni muszą się spieszyć

przez Maciek Lubczyński

Kongres Nowej Mobilności to kluczowe wydarzenie dla branży zrównoważonego transportu. Nadchodząca, czwarta edycja konferencji powinna zainteresować przedstawicieli biznesu, dla którego rozwój zeroemisyjnych technologii z roku na rok staje się coraz ważniejszy. Do końca kwietnia, bilety można kupić w promocyjnej cenie.

Przesiadka do aut elektrycznych wydaje się być nieunikniona. Jeśli obecne założenia i ustalenia pozostaną w mocy, za 13 lat nie kupimy już nowego auta z silnikiem spalinowym pod maską. Rozwój elektromobilności wkracza w decydującą fazę, a to oznacza ogromne przedsięwzięcia i ogromne zmiany. Przedstawiciele biznesu, który stoi u progu transformacji spotkają się na Kongresie Nowej Mobilności 2023. W dniach 26-28 września br. w Łodzi odbędzie się największa konferencja i EXPO branży zrównoważonego transportu w Polsce i regionie CEE.

Kongres Nowej Mobilności 2023 – dla kogo jest to wydarzenie?

Wydarzenie jest skierowane głównie przedsiębiorców, producentów pojazdów i infrastruktury, operatorów oraz dostawców usług w obszarze ładowania. Na konferencji zjawią się również przedstawiciele firm technologicznych, flot oraz firmy transportowe, koncerny energetyczne i paliwowe, a także rozwijające się startupy i instytucje finansujące nową mobilność. Jak czytamy na stronie PSPA, biznes potrzebuje mobilności, a nowa mobilność biznesu, dlatego w Kongresie uczestniczyć będą firmy z wielu innych branż i sektorów, dla których ważne są kwestie zrównoważonego rozwoju i ESG.

Kongres Nowej Mobilności

KNM 2023 w Łodzi. Program wydarzenia

Kongres wyróżnia otwarta, warsztatowa formuła, a także tematyka skupiająca się na budowie współpracy i partnerstw.

Tegoroczna edycja KNM potwierdza międzynarodowy charakter wydarzenia i jego rosnącą pozycję, jako wiodącego forum interesariuszy wschodzących rynków e-mobility o dużym potencjale rozwoju. Nasz Kongres kierujemy do podmiotów, które są już aktywne na rynku – praktyków, ekspertów, liderów i innowatorów zrównoważonej mobilności, ale także firm i instytucji dopiero zainteresowanych rozwojem zeroemisyjnych technologii w ramach swojej organizacji oraz otoczenia, w którym działają

mówi Aleksander Rajch, Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych PSPA

Program KNM 2023 zostanie oparty na sześciu strategicznych ścieżkach tematycznych:

  • Global e-Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy dotyczące sektora elektromobilności),
  • Poland Drives e-Mobility (platforma współpracy kluczowych interesariuszy rynku elektromobilności w Polsce),
  • Battery Day – EBA Summit (konferencja producentów i ekspertów technologii bateryjnych dla przemysłu motoryzacyjnego),
  • Green Fleet Forum – ESG (forum branży flotowej, firm najbardziej zaangażowanych we wdrażanie napędów elektrycznych),
  • eHDV Forum (forum uczestników rynku HDV poświęcone rozwojowi sektora zeroemisyjnego transportu ciężkiego),
  • Hydrogen Mobility Forum (forum kluczowych interesariuszy komercyjnego upowszechnienia technologii wodorowych w transporcie).
Kongres Nowej Mobilności

Kongres Nowej Mobilności w Liczbach

KNM 2023 to również premiery, prezentacje produktowe, debaty i wystąpienia ofertowe. Jak twierdzi dyrektor zarządzający PSPA, Maciej Mazur, strefa EXPO ma spory potencjał relacyjny i sprzedażowy. W tym roku obejmie 3 strefy wystawiennicze – wewnętrzne i zewnętrzne, zbudowane na powierzchni 13 tys. mkw. Organizatorzy zapowiadają 200 wystawców z regionu i ponad 2000 odwiedzających.

Bilety na KNM 2023 – cena

Wstęp na wydarzenie jest płatny, a sprzedaż biletów z puli Early Bird ruszyła. Promocja nie potrwa długo, bo do 30 kwietnia 2023 roku lub do czasu wyczerpania wejściówek z puli. Bilety Conference & EXPO pass kosztują 1450 zł netto – za tę cenę zyskujemy dostęp do wszystkich scen konferencyjnych i przestrzeni networkingowych (poziom 1 i 2). W tegorocznej edycji przewidziany został również bilet EXPO Pass, który gwarantuje dostęp do strefy wystawienniczej i 2 scen. Jego koszt to 399 zł netto.

Gdy skończy się promocja, zacznie się sprzedaż wejściówek w regularnej cenie. Od 1 maja do końca lipca br. bilety będą kosztować 1950 zł netto za Conference & EXPO pass oraz 499 zł netto za EXPO Pass. Jeszcze drożej zrobi się w sierpniu, gdy do sprzedaży trafią wejściówki z puli final call (2450 zł i 599 zł netto). Wszystko wskazuje więc na to, że nie warto zwlekać. Bilety można kupić na stronie www.kongresnowejmobilnosci.pl.

Skomentuj

Scrolluj dalej, tam czeka na Ciebie następny wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności