Druga odsłona EV Experience na Torze Modlin. Odbędzie się ponad 2000 jazd testowych

przez Maciek Lubczyński

W maju odbędzie się druga odsłona EV Experience. Tor Modlin zostanie opanowany przez elektryczne pojazdy. Samochody, rowery, a nawet hulajnogi – wszystko będzie można przetestować w praktyce. Kiedy, gdzie i w jakiej cenie można będzie poznać najnowsze produkty kilkudziesięciu marek?

Ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie EV Experience. To już druga odsłona eventu, który w 2022 roku przyciągnął ponad 2000 gości. Tym razem, organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji i jeszcze więcej możliwości testowania. Oprócz jazd na torze i na płycie poślizgowej, dostępne będą również próby off-roadowe. W EV Experience udział może wziąć każdy, a wstęp na wydarzenie kosztuje 39 zł.

EV Experience na Torze Modlin – kiedy?

Tego typu wydarzenie to doskonała okazja, by poznać auta elektryczne i przełamać lody w relacjach z samochodami na prąd. Nie przetestujesz tu zasięgu i nie rozwiejesz obaw w tej kwestii, ale z pewnością będziesz miał okazję przekonać się, że elektrykami jeździ się naprawdę przyjemnie. EV Experience odbędzie się w dniach 26-27 maja 2023 roku. Organizatorzy szykują się na 2 dni imprezy – pierwszy będzie skierowany dla biznesu, a drugi ma być otwarty dla każdego zainteresowanego elektromobilnością.

Pierwsza edycja EV Experience udowodniła, że zainteresowanie zeroemisyjnymi pojazdami w Polsce jest bardzo duże. W wydarzeniu wzięło ponad 2 000 gości, którzy mieli do dyspozycji 34 testowe pojazdy elektryczne, za kierownicami których pokonali łącznie ponad 5 500 kilometrów w łącznym czasie 27 godzin. W tym roku dla odwiedzających przygotowaliśmy szereg nowych atrakcji. Znacznie zwiększyliśmy liczbę zaplanowanych jazd testowych, będzie też strefa EXPO z kilkudziesięcioma markami, strefa elektrycznych dostawczaków i jednośladów. Dla rodzin, w ramach motoryzacyjnego pikniku, przygotujemy zlot foodtrucków, strefę dla dzieci i VIP Zone

komentuje Maciej Mazur, dyrektor zarządzający z PSPA.
EV Experience na Torze Modlin

Druga edycja EV Experience

Jazdy testowe zgromadzonymi pojazdami, w tym samochodami sportowymi, luksusowymi, miejskimi czy dostawczymi będzie można odbyć na dwóch częściach Toru Modlin. Cały obiekt zostanie opanowany przez elektryki. Składają się na to sekcja sportowo-treningowa (1,2 kilometra długości i 22 zakręty), a także część treningowa (2,4 kilometra długości, 6 modułów szkoleniowych, 4 płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne o wysokości 2,5 metra), która umożliwi kierowcom sprawdzenie swoich umiejętności w trudnych, ale bezpiecznych i przede wszystkim kontrolowanych warunkach.

EV Experience 2023 – bilety

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy należy wejść na stronę www.evexp.pl – to na niej możemy zakupić bilet wstępu. Cena na dzień otwarty to 39 zł (dzieci do lat 16 mają wstęp bezpłatny), ale z naszym kodem możecie kupić bilety taniej! Objęliśmy EV Experience patronatem medialnym.

EV Experience - bilety

Bilety upoważniają do wejścia na teren EV Experience i udziału w pikniku motoryzacyjnym, jazdach testowych (zapisy w systemie kolejkowym na miejscu wydarzenia), dostępu do wszystkich stref (EXPO, e-CARGO, Mikromobilnosci), korzystania ze wszystkich atrakcji (VIP Zone, Scena DJ, Zlot Food Trucków, Kids Zone, Studio TV, Centrum Edukacyjne, Gaming Zone – symulatory jazdy), czy udziału w szkoleniach edukacyjnych.

Skomentuj

Scrolluj dalej, tam czeka na Ciebie następny wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności