Nadjeżdża BMW X2 Edition GoldPlay. Na szczęście możesz je zamówić bez oklejenia

przez Arek Jurczewski

Koncern z Monachium zaprezentował limitowaną edycję swojego niewielkiego crossovera. Jest dobrze wyposażona, ale za to niezbyt ładna.

BMW X2 Edition GoldPlay to limitowana, dobrze wyposażona wersja BMW X2. Połączono w niej M-pakiet ze złotymi akcentami. Mogło to wyjść naprawdę nieźle, ale według mnie wyszło tak sobie. Szczególnie na zewnątrz. Tego złota jest zbyt dużo. Gdyby projektanci ograniczyli jego ilość do paru wstawek na nadwoziu, całe auto wyglądałoby o wiele, wiele lepiej. Niestety według mnie wygląda to trochę jak średnio udany projekt z podmiejskiego serwisu zajmującego się oklejaniem samochodów folią. Na szczęście można je zamówić bez oklejenia.

BMW X2 Edition GoldPlay xDrive25e
Hybrydowa odmiana BMW X2 Edition GoldPlay

We wnętrzu jest lepiej

Środek w BMW X2 Edition GoldPlay wygląda za to całkiem nieźle. Złote przeszycia bardzo dobrze komponują się z czarnym wnętrzem, które wzbogacone jest emblematami z linii M. Szkoda tylko, że na dekorze deski rozdzielczej umieszczony został wzór, który znajdziemy również na tylnej części nadwozia. Bez tego byłoby naprawdę bardzo dobrze.

Wnętrze BMW X2 Edition GoldPlay
Wnętrze ładne, gdyby nie ten dekor

BMW X2 Edition GoldPlay jest nieźle wyposażone

Bogate wyposażenie standardowe obejmuje m.in. reflektory diodowe ze zintegrowanymi światłami na złą pogodę, automatyczną obsługę klapy tylnej, dwustrefową klimatyzację automatyczną oraz pakiet oświetlenia obejmujący oświetlenie klamek drzwi, przestrzeni przed drzwiami, boczków drzwi i oświetlenie do wysiadania, a także projekcję logo „X2” z lusterka zewnętrznego po stronie kierowcy.

BMW X2 Edition GoldPlay, jako jedyna odmiana z gamy tego modelu, będzie dostępny w kolorze San Remo. Oprócz niego przyszły właściciel będzie miał do wyboru kolory takie jak: biel alpejska niemetalizowany, niebieski Misano metalizowany, szafirowoczarny metalizowany, szary Skyscraper metalizowany oraz lakiery BMW Individual: Storm Bay metalizowany, mroźna czerń metalizowany i mroźny czysty szary metalizowany. 

BMW X2 Edition GoldPlay
Z mniejszą ilością złotych akcentów wygląda o wiele lepiej

Na szczęście w połączeniu z oboma matowymi lakierami mroźnymi nie ma oklejenia zewnętrznego ani lusterek zewnętrznych i akcentów na atrapie chłodnicy BMW X2 w kolorze złotym. Zamiast tego obramowanie atrapy chłodnicy utrzymane jest w błyszczącym kolorze czarnym, a lusterka zewnętrzne w kolorze karoserii. Na życzenie ta opcja jest dostępna również w połączeniu z wszystkimi innymi lakierami. To świetna wiadomość, ponieważ złote oklejenie w takiej ilości jest najsłabszym ogniwem tej konfiguracji.

Do wyboru klienta będą wszystkie silniki oraz wersje napędowe dostępne w BMW X2, czyli łącznie 11 możliwych konfiguracji. Od najsłabszego BMW X2 sDrive18i (136 KM), przez hybrydę BMW X2 xDrive25e (220 KM), na BMW X2 M35i (306 KM) kończąc.

BMW X2 Edition GoldPlay

Cennik BMW X2 Edition GoldPlay

WersjaCena
BMW X2 xDrive25e Edition GoldPlayod 214 600 zł
BMW X2 sDrive18i Edition GoldPlayod 169 400 zł
BMW X2 sDrive20i Edition GoldPlayod 196 200 zł
BMW X2 xDrive20i Edition GoldPlayod 203 900 zł
BMW X2 M35i Edition GoldPlayod 242 500 zł
BMW X2 sDrive16d Edition GoldPlayod 181 000 zł
BMW X2 sDrive18d Edition GoldPlayod 196 900 zł
BMW X2 xDrive18d Edition GoldPlayod 205 100 zł
BMW X2 sDrive20d Edition GoldPlayod 207 200 zł
BMW X2 xDrive20d Edition GoldPlayod 215 500 zł
BMW X2 xDrive25d Edition GoldPlayod 219 700 zł

Decydując się na najsłabszą wersję napędową różnica pomiędzy golasem a Edition GoldPay to 29 500 zł. W przypadku wersji M235i dopłata do wersji limitowanej to tylko 8 300 zł. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem kompaktowego crossovera i lubisz wyróżniać się z tłumu, to z pewnością BMW X2 Edition GoldPlay jest propozycją godną rozważenia.

Skomentuj

Scrolluj dalej, tam czeka na Ciebie następny wpis

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuję Polityka prywatności